Koszyk

Bielizna i masaż w SPA

Czy #nowicjuszwspa może stresować się kwestią bielizny w trakcie masażu?
A może! Czasem ciężko jest nam pytać wprost, robimy sobie presję, wydaje nam się, że powinniśmy znać odpowiedź na wszystkie pytania.
To jak z tą bielizną? Zakładać? Zdejmować?
W każdym gabinecie w Verde znajduje się pudełko na bieliznę jednorazową. W tym oto pudełku są jednorazowe majtki dla pań i panów, a my zapraszamy do częstowania się!
Co zrobić, jeśli ktoś uzna, że jednorazowe gacie to straszny dyskomfort i obciach, zanieczyszczenie środowiska i jedno wielkie nie? Zawsze można pozostać we własnej bieliźnie, jednak warto pamiętać, że bawełniane majtki pięknie wchłoną nam rozgrzane w dłoniach i wtarte w ciało masełko shea. Dodatkowo ich krój może trochę utrudnić pracę terapeutce.
Może być też tak, że nie życzysz sobie masażu ud i pośladków, zgłoś to przed zabiegiem, dziewczyny bez problemu uszanują Twoją prośbę!
A brak bielizny? Dziewczyny, kobiety i panie, zecydowanie przy masażu pleców czy całego ciała zalecamy brak stanika, efekty masażowej pracy utrzymają się z Wami dużo dłużej, jeśli pozwolicie nam działać na całym obszarze pleców.
A brak majtek? Również nie widzimy przeciwskazań! Dla nas ciało, to obszar pracy. Na dodatek w trakcie masażu większość Waszego ciała zawsze jest przykryta ręcznikiem, więc Wasza strefa intymna pozostanie z daleka od naszych oczu.
Więc keep calm and just relax z majtkami lub bez!

+48 784 874 707

Kraków, ul. Bracka 6/4