Koszyk

VERDE / ZAŁOGA

Gosia

Przez 2 dekady masowania ludzi nauczyła się bardzo dużo. Rozumie, że ciało to przestrzeń nierozerwalnie łączących się procesów, które wpływają na nasz ogólny stan. Masaż niekonwencjonalny, leczniczy i fizjoterapia to nurty, które czuje i wykorzystuje w swojej pracy. Ostatnio doszła do perfekcji w technikach ZOGI i KOBIDO, kto był u Gosi, ten wie! 10 lat temu stworzyła Verde, żeby dać ludziom ciszę, siłę i dobro. Raczej jej się udało!

Paula

Paula mówi o sobie w ten sposób: “Myślę, że jestem pracowita i pomocna. Czuję, że można mi zaufać”, a my się z tym w pełni zgadzamy! Rozumie jak wprawić kogoś w stan głębokiego relaksu, jest świetna w odczytywaniu sygnałów, które w trakcie masażu daje ciało. Każdy masaż u Pauli jest wyjątkowy, co klienci regularnie potwierdzają przy pomocy… najprawdziwszych drzemek i najprawdziwszego chrapania:) Po pracy można Paulę spotkać pędzącą na rolkach przez miasto. Szukajcie, a znajdziecie.

Ania

Masażystka i trenerka personalna- na ciele w kontekście sportu zna się jak nikt. Masaże mocne, relaksacyjne, rozgrzewające, sportowe, zwiększające mobilność stawów, tkanek głębokich czy powięzi… Ania ma całe spektrum działania, a każdy zabieg przez nią wykonany, po prostu jest fachowy. Warto jej zaufać, naprawdę mądrze towarzyszy w terapii! A po pracy? Po pracy idzie w dzicz i śpi w hamaku w najbardziej egzotycznych miejscach świata. Zazdrościmy? No pewnie!

Darya

Masaż Daszeńki otula. Jej dotyk ma w sobie niesamowitą czułość, która pozwala odpłynąć w najgłębsze strefy relaksu. Pokazowym KOBIDO z łatwością uśpiła szefostwo, co jest naprawdę dobrą rekomendacją! Jeśli potrzebujecie dobrej duszy wyszkolonej w najlepszych szkołach, jeśli marzy się Wam szczery masaż, który naprawdę ukoi aż do trzewi, idźcie do Daszki. Głęboki sen i jeszcze głębszy relaks gwarantowany!

Zuzia

Zuzia pojawiła się u nas za sprawą rekrutacji na recepcjonistkę, ale tak naprawdę jej praca przytula OLBRZYMIĄ ilość obszarów. Od najprawdziwszej w świecie ogarniaczki chaosu, przez niesamowitą umiejetność jednoczenia, szukania rozwiązań i wielką empatię aż po błyskawiczną analizę i łatwość w podejmowaniu ważnych decyzji 🙂 Jej przemiły głos słyszycie w słuchawce telefonu Verde, a żarciki stworzone przez Zuzię często widujecie na naszych storiskach (kto pamięta Ciotkę Halinę?) Dodatkowo ta dziewczyna w wolnym czasie gotuje pyszne dania dla wielkich tłumów ludzi i prawdziwie fascynuje się dobrym kinem. Kto już mial przyjemność poznać naszą Zu?

+48 784 874 707

Kraków, ul. Bracka 6/4